Dom ProduktyAutomatyczna maszyna do załadunku i rozładunku

Automatyczny przenośnik paszowy Servo Mortor Driving do załadunku i rozładunku

Orzecznictwo
Chiny Suzhou Wude Wood-based Panel Machinery Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Suzhou Wude Wood-based Panel Machinery Co., Ltd Certyfikaty
Używamy Twojej maszyny około 7 lat, nie ma problemu, tylko mały mały problem, możemy rozwiązać przez naszą firmę. Wude w Iranie jest znaną marką, cena jest wysoka, jakość jest również cicha dobra ......

—— Mohamad Zamiri

Lydia, najwyższy szef, który powiedział Li, mimo że maszyna ma teraz mały problem, czeka na część zamienną, ale naprawdę zadowoliła się twoją maszyną, powiedział, że ta maszyna jest dobra, może laminować MDF / PB, a także wełnę mineralną board and cinement ..... Wiele innych firm przychodzi odwiedzić Twoją maszynę.

—— Złupić

Jeśli kupimy nową maszynę, zdecydowanie kupujemy od Twojej firmy

—— Hossein

Nasz klient, który przyszedł odwiedzić naszą fabrykę, powiedział, że twoja maszyna wygląda ładnie, a układanie i przycinanie jest również przyjemne.

—— Pan Li

Im Online Czat teraz

Automatyczny przenośnik paszowy Servo Mortor Driving do załadunku i rozładunku

Servo Mortor Driving Automatic Feeding Conveyor for Loading and Unloading
Servo Mortor Driving Automatic Feeding Conveyor for Loading and Unloading Servo Mortor Driving Automatic Feeding Conveyor for Loading and Unloading Servo Mortor Driving Automatic Feeding Conveyor for Loading and Unloading Servo Mortor Driving Automatic Feeding Conveyor for Loading and Unloading

Duży Obraz :  Automatyczny przenośnik paszowy Servo Mortor Driving do załadunku i rozładunku

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: WUDE
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: WUDE

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Czas dostawy: 90 dni
Szczegółowy opis produktu
marki: WUDE Funkcja: Linia transportowa
Funkcja: Ładowanie i rozładowanie
High Light:

equipment for loading and unloading

,

automatic loading and unloading system

Automatyczny przenośnik do karmienia, przenośnik ssący, maszyna ładująca Servo Mortor, automatyczna maszyna do załadunku i rozładunku

   

Automatyczna linia do transportu pilarki i frezarki do drewna

1. Funkcja: ta linia jest używana do połączenia różnych maszyn, aby powiązać automatyczne ładowanie i rozładowywanie każdej sekcji i połączyć wszystkie maszyny jako całą linię.

2. Linia jest stosowana w przypadkach wymagających automatycznego przenoszenia i układania w stos, takich jak linia produkcyjna stropu kompozytowego lub płyty pilśniowej cementowej.

3. Przykład: Ta linia może przenosić dużą deskę przez piłę (pociętą na paski desek), frezarkę dwustronną (strona deski będzie frezowana do wymaganego kształtu), a na koniec ułożyć i spakować gotowe deski automatycznie.

4. Ta linia może być również używana w innych liniach produkcyjnych, takich jak linia do szlifowania, automatyczna linia do przycinania i linia pakująca itp.

5. Ta linia jest specjalnie zaprojektowana i wyprodukowana zgodnie z wymaganiami użytkownika.

6. Cechy: wysoka wydajność, niezawodne działanie. To znacznie poprawia wydajność i zmniejsza koszty pracy.

Jesteśmy Panel Machinery Co., Ltd z siedzibą w Suzhou Wude Wood, jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się badaniami i produkcją zaawansowanych, niezawodnych i praktycznych maszyn panelowych na bazie drewna. Mamy różne wiodące, niezawodne i opatentowane produkty, które mogą zaspokoić potrzeby klientów. Nasza maszyna jest sprzedawana do Ameryki, Polski, Australii, Turky, Rosji, Iranu, Tajlandii, Malezji, Wietnamu, Indonezji, Pakistanu, Uzbekistanu i Azerbejdżanu.etc.
Wude ma wielką siłę techniczną, jest grupa doświadczonych projektantów produktów i wykwalifikowanych techników w firmie. Wude kładzie nacisk na badania produktów, rozwój i szkolenie personelu technicznego. Nawiązała szeroką współpracę ze znanymi chińskimi uniwersytetami (Tongji University, Nanjing Forestry University) w zakresie technologii i badania produktów.
Oferujemy zaawansowane i wysokiej jakości urządzenia. Wude nalega na „Zawód gwarantuje wysoką jakość; Innowacja tworzy doskonałość ”. Ulepsza i odnawia produkt, oferując zaawansowany sprzęt i doskonałą obsługę techniczną.

Wystawy produktów

Szczegóły kontaktu
Suzhou Wude Wood-based Panel Machinery Co., Ltd

Osoba kontaktowa: admin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)