Dom

Suzhou Wude Wood-based Panel Machinery Co., Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Suzhou Wude Wood-based Panel Machinery Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Suzhou Wude Wood-based Panel Machinery Co., Ltd Certyfikaty
Używamy Twojej maszyny około 7 lat, nie ma problemu, tylko mały mały problem, możemy rozwiązać przez naszą firmę. Wude w Iranie jest znaną marką, cena jest wysoka, jakość jest również cicha dobra ......

—— Mohamad Zamiri

Lydia, najwyższy szef, który powiedział Li, mimo że maszyna ma teraz mały problem, czeka na część zamienną, ale naprawdę zadowoliła się twoją maszyną, powiedział, że ta maszyna jest dobra, może laminować MDF / PB, a także wełnę mineralną board and cinement ..... Wiele innych firm przychodzi odwiedzić Twoją maszynę.

—— Złupić

Jeśli kupimy nową maszynę, zdecydowanie kupujemy od Twojej firmy

—— Hossein

Nasz klient, który przyszedł odwiedzić naszą fabrykę, powiedział, że twoja maszyna wygląda ładnie, a układanie i przycinanie jest również przyjemne.

—— Pan Li

Im Online Czat teraz
  • Linia produkcyjna
    Suzhou Wude-based Panel Equipment Co., Ltd. jest profesjonalną firmą zajmującą się badaniami i rozwojem oraz produkcją zaawansowanej technologii, niezawodnej jakości, praktycznych urządzeń panelowych na bazie drewna.

    Firma ma silną siłę techniczną i ma grupę doświadczonych projektantów produktów i techników. Firma zwraca uwagę na badania i rozwój produktów, szkolenia w zakresie produkcji i personelu technicznego, a także współpracuje i prowadzi badania naukowe z wieloma krajowymi uniwersytetami oraz ze słynnymi uniwersytetami w China Tongji University, Nanjing Forestry University i innymi aspektami badań i rozwoju technologii współpraca w zakresie rozwoju produktu.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Wude Wood-based Panel Machinery Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Lydia

Tel: 008618136188877

Faks: 86-512-66877453

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)